Birini sürekli düşünmek ve bunu engelleyememek ne anlama gelir?

Sürekli birini düşünmek

Platonikçe seviyorsanız sevdiğiniz kişi aklınızdan hiç çıkmaz ve sürekli onu düşünürsünüz. İstemsiz olarak birini sürekli düşünmek ve bunu engelleyememek ne anlama gelir? Acaba o da beni düşünüyor mu? İnsanlar birbirini hisseder mi? Kim uyumadan seni düşünüyor?

Birini sürekli düşünmek ve  kuantum

“Eğer bir kişiyi sürekli düşünüyorsanız ve buna engel olamıyorsanız nedeni o kişinin de sizi düşünmesidir…”

Karşılıklı birbirlerini tanıyan  kimseler için söylenmiş bu sözü psikolojik araştırmacılar kuantum ve telepati ile ilişkilendirerek açıklamaya çalışmaktadırlar.

Kuantumsal olarak tüm zihinlerin daimi bir enerji alışverişi içinde oldukları belirtilmektedir.

Yani birimiz odaklandığımız bir kişi hakkında düşünürken aslında o kişinin bilinçaltına yayın gönderiyor muşuz. Ama bir çok insan bunu bilmediği için rastgele düşünerek kendilerini sonrasında içinden çıkamadıkları sorunlar yumağı içinde bulurlarlarmış

Örneğin onu özlediğinizi düşünürsünüz..ve o alana bu duyguyu gönderirsiniz.. Özlediğiniz kişi de bu düşüncenizi kendi düşüncesiymiş gibi algılar ve sizi özlediğini düşünürmüş..

Peki o vakit ilk kim başlattı bu işi? İlk kim diğer kişiye odaklanarak onu düşünmeye başladı?

Bu sorunun cevabı meçhul! Belki ilk görüşüp tanıştıktan sonra ilk başlarda hiç aklınızda olmamasına rağmen sonradan düşünmeye başladığınız ve zamanla aklınızdan çıkmayan kişi başlatmış olabilir mi?  O başlatmış ise ona sizi düşünmesini başlatan şey ne?

 

Birinin sizden hoşlandığını nasıl anlarsın?

Birinin benden hoşlanmasını nasıl sağlarım?