Rüyada hoşlandığın erkeği görmek!

Rüyada hoşlandığın erkeği görmek!Rüyada hoşlandığınız birini / kişiyi görmek veya rüyada beğendiğiniz kızı, erkeği veya çocuğu görmek sizi mutlu edecek güzel ve müjdeli bir haber almaya işaret eder diye yorumlanmaktadır. Rüyada hoşlandığın kadını veya erkeği görmek kazancınızın artacağına, ilerde başarılı olacağınız işlere gireceğinize işaret etmektedir. Rüyada hoşlandığın erkeği görmek veya hoşlandığın kadını/kızı görmek genellikle gönül ferahlığına, mutlu olmaya, başarılı iş hayatına, bekârlar için evlenmeye, âşık olmaya, gönül ilişkilerine, zenginliğe, aydınlık ve parlak bir geleceğe, uzun süredir göz ardı ettiğiniz bazı durumlarla yüzleşmeye ve muradınıza ermeye işarettir.

Rüyada Birinin Sizden Hoşlandığını Görmek

Rüyasında birinin sizden hoşlandığını görmek, toplum arasında sevilen ve sayılan bir kişi olduğunuza veya yapacağınız güzel işlerle takdir kazanacağınıza işarettir. Rüyada birisinin kendisinden hoşlandığını gören kişi âşık olup sevebileceği bir kişi ile karşılaşır ve nicedir beklediği ve istediği gönül arkadaşına kavuşur. Bu rüya bazen erkekler için kazançlı atılımlara, kadınlar içinse evliliğe veya hamileliğe işarettir.

Rüyada Hoşlandığın Kişiyi Öpmek

Rüyada hoşlandığın kadını ya da erkeği öpmek rüya sahibi kişinin hayır ve menfaat kazanacağına, istediği her şeye kavuşacağına, düşmanlarına galip gelir ve onların oyunlarını bozacağına yorumlanır. Rüyasında hoşlandığı kişiyi öpen kişi aynı zamanda sevdiği kişiden güzel sözler işitecek, onun sevgisini belli etmesini sağlayacak veya sevdiği kişiyle evlenip mutlu olacaktır.

Rüyada Hoşlandığın Kişi İle Evlenmek

Rüyada hoşlandığın kişi ile evlenmek  rüyayı gören kimse için çok hayırlı ve ahlaklı bir eşe sahip olacağına delalettir. Rüyasında hoşlandığı kişi ile evlenen kimse, yakın bir vakitte ne muradı varsa tümüne kavuşur. İş hayatında başarılı olup özel yaşamında mutluluğu bulur. Evlilik rüyaları genellikle hayra yorumlanmaktadır. Bu tür rüyalar ya kişinin aşk hayatında ya da iş hayatında olumlu gelişmelere işaret  eder.

Rüyada karşılıksız sevdiğin kişiyi görmek

Rüyada karşılıksız sevdiğin kişiyi görmek gördüğünüz kişinin de sizi düşünüp telepatik bağlar kurmaya başladığına,  ancak aramaya, görüşmeye veya gelmeye yeterince cesaret edemediğine işaret edermiş.  Cesaret edemiyor muş çünkü gelirse sevilmeyeceğini, egosunun artık okşanmayacağını ve kendisini açarsa kendisinin bir manasının kalmayacağını düşünürmüş. Rüyada karşılıksız sevdiğin kişiyi öpmek, Rüyada karşılıksız sevdiği erkeği görmek, Rüyada platonik sevdiğini görmek de bu rüya ile aynı manadadır.

Rüyada aşık olduğunuz kişiye sarılmak

Rüyada aşık olduğun kişiye sarılmak hayalini kurduğun evliliği aşık olduğun bu rüyanda görüp sarıldığın kişi ile yapacağın anlamına gelirmiş.

Rüyada Sevdiğine Sarılıp Öptüğünü Görmek rüyayı gören kişinin ortaya çıkacak sorunlar karşısında sevdiğinin yanında olacağına işaret eder denir.

Leave a reply

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s